۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
برگزاری نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر

برگزاری نمایشگاه هفته مبارزه با مواد مخدر

اعتیاد یک بیماری اجتماعی است که عوارض جسمی و روانی دارد و تا زمانی که به علل گرایش بیمارتوجه نشود درمان جسمی و روانی فقط برای مدتی نتیجه بخش خواهد بود و فرد معتاد دوباره گرفتار مواد اعتیاد آور می گردد. مواد مخدر آنچنان آرام و بی صدا بر جسم و روان مصرف کننده مستولی می گردد که هیچ معتادی آغاز اعتیاد خود را به یاد نمی آورد.

در هفته مبارزه با سوء مصرف مواد اداره بهزیستی با  مشارکت از اعضای کمیته فرهنگی و  پیشگیری شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر و  واحد درمان سوء مصرف مواد حوزه معاونت درمان  اقدام به برگزاری همایش بهبود یافته گان و  همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه زنان وهمچنین بر پایی نمایشگاهی در این خصوص نمود .

               

واحد درمان سوء مصرف مواد  حوزه معاونت درمان  نیزبا تهیه و چاپ بنر و برشورهایی با عنوان  شعار روزجهانی مبارزه با مواد مخدر ، توصیه های به والدین و جوانان جهت پیشگیری از اعتیاد ، اعتیاد به شیشه وآشنایی با برخی مهارتهای زندگی ازجمله مقابله با استرس، خشم و کتابهایی در رابطه  بااعتیاد، مهارت ها ی زندگی ، مواد محرک در نمایشگاه مشارکت و اقدام به توزیع آنها در بین بازدید کنندگان از نمایشگاه نمود .
 
                  

همچنین در همایش پیشگیری از اعتیاد در جامعه زنان با حضور مربیان مهد کودک ها ، کارشناس درمان سوء مصرف مواد ، آمادگی خود را جهت هر گونه آموزش و اطلاع رسانی به مربیان و والدین کودکان  خصوصاٌ آموزش مهارتها ی زندگی اعلام نمودند.


                              

تاریخ:
1393/04/16
تعداد بازدید:
100
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal