۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
برگزاری جلسه آموزشی اعتباربخشی

همانگونه که می دانید بیمارستان های پیمانیه و استاد مطهری هر دو مراکز آموزشی درمانی می باشند و تا کنون جایگاه آموزش و کسب دانش حرفه ای و مهارت بسیاری از همکاران و کارکنان رشته های پزشکی و پرستاری بوده اند.

در راستای رسالت آموزشی بیمارستان ها که از اهم موارد مدنظر اعتبار بخشی این مراکز می باشد ، جلسه ای با هدف بررسی و رفع چالشهای مربوط به مقوله آموزش ، قوانین حضور دانشجویان ، نحوه پرونده نویسی  و ... جلسه ای  در معاونت درمان و با حضورمعاون محترم درمان دکتر صحرایی ، معاونت محترم توسعه دکتر رادمهر، معاون محترم آموزش دکتر ذکاوت، مدیران بیمارستان ها ، مسوولین واحد EDO و سوپروایزور های آموزشی ،آقای صابریان نماینده معاونت آموزشی و سر کار خانم سامی مسوول  اعتبار بخشی بیمارستان ها برگزار گردید . 

                                                  

                                           
                               


طی جلسه ابتدا استانداردهای اعتبار بخشی معاونت آموزشی توسط آقای دکتر ذکاوت به طور خلاصه مطرح شد و پس از آن  مشکلات و تکالیفی که در اجرای سنجه های اعتباربخشی منوط به همکاری معاونت آموزشی می باشد  توسط آقای دکترصحرایی مرورشد،  ومسایل و مشکلات مربوط به حضور دانشجویان ،برنامه راند ها ، روندپرونده نویسی و تکمیل بعضی از اوراق پرونده ها  توسط اساتید و دانشجویان  و سایر معضلات موجود موردبحث و بررسی قرار گرفت که در مواردی مقرر شد فعالیتهای جدید و برنامه ریزی شده ای از جمله بررسی دوره ای پرونده ها ، ملزم نمودن دانشجویان به استفاده از روپوش  و اتیکت جهت دستیابی به نتایج مطلوب اغاز  گردد. 

                                   

                                   

                                   

همچنین در خصوص تهیه  و ارتقاء کتابهای مورد نیاز بیمارستان ها و بخش ها دکتر صحرائی از سوپروایزور های آموزشی خواستند لیست موارد مورد نیاز را از طریق مسوولین EDO ارسال نمایند که پس از طرح در هیات رئیسه درنمایشگاه کتاب اردیبهشت ماه خریداری خواهد شد.
                                                      روابط عمومی معاونت درمان

تاریخ:
1393/01/24
تعداد بازدید:
60
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal