۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
برگزاری اولین ودومین كارگروه اعتبار بخشی بیمارستانها

برگزاری اولین ودومین کارگروه  اعتبار بخشی بیمارستانها

خداوند مهربان را خاضعانه شاکریم که توفیق  ارائه خدمات بیمار محور ،در چارچوب  سیستم ارتقاء و بهبود کیفیت واعتبار بخشی ملی بیمارستانها  را به ما کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جهرم عطا فرمود ه است .

در راستای عملکرد تیمی و ایجاد ارتباطات فعال و همدلانه و ایجاد دیدگاه سازمانی و همگرائی ، اولین ودومین کارگروه  برنامه ریزی اجرای  بهینه اعتبار بخشی بیمارستانها با حضور مدیران ، روسا ، مترون ، مسوول اعتبار بخشی هر سه بیمارستان و معاون درمان جناب آقای  دکتر صحرائی ، سرکار خانم سامی کارشناس  مسوول اعتبار بخشی  معاونت درمان،  جناب آقای جوکار مدیر محترم خدمات پرستاری ، سرکار خانم افسر  در محل  معاونت  درمان تشکیل شد .

                                                  
                                                              

                                           
                                       

                                                                                                            

آقای دکتر صحرائی (معاون محترم درمان )در این گردهمایی گفتند:  که با توجه به اهمیت مبحث اعتبار بخشی ضمن اینکه در جلسات آتی حضور فعال خواهند داشت ؛ از کلیه اموری که منجربه پیشبرد برنامه شود به صورت ویژه حمایت خواهند نمود، همچنین مدیران مجموعه را نیز در این فرآیند دخالت خواهند داد.

 در دومین جلسه کارگروه ضمن مذاکره و دریافت پیشنهادات و نظرات، در خصوص اجرای آیتم های آموزشی اعتباربخشی به صورت کارگاه های موثر و تربیت افرادی به عنوان  لیدر ارائه ی آموزش ها به سایر کارکنان بیمارستان ها تصمیم گیری به عمل آمد. سپس سنجه های واحد اورژانس بررسی شده و جهت اجرای بهینه استانداردهای برنامه استراتژیک و عملیاتی و همچنین مستند سازی پرونده های پرسنلی تکالیفی به عهده بعضی از افراد کارگروه نهاده شده و در خصوص نحوه اجرای تعدادی از استاندارد ها تصمیم گیری هایی انجام شد . این  جلسات هفتگی با مسوولین و مقامات  واحد های مختلف بیمارستان ها هر دو شنبه در راستای دسترسی بهتر به اهداف تعریف شده ی کارگروه  برگزارخواهد شد.

با سپاس و آرزوی سر بلندی

دفتر نظارت و اعتبار بخشی و روابط عمومی معاونت درمان

تاریخ:
1392/11/12
تعداد بازدید:
87
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal