۱۴۰۲ شنبه ۲۰ خرداد
مراسم بازنشستگی جناب آقای مصلی نژاد مسئول امور مالی معاونت درمان
جناب آقای نعمت اله مصلی نژاد پرسنل زحمتکش حوزه معاونت درمان در تاریخ 2/10/92 به درجه بازنشسگتی نائل آمدند به همین مناسبت پرسنل معاونت درمان و مرکز115 اورژانس مراسم کوچک و صمیمی برای وی برگزار کردند.

و ان لک  لاجراً غیر ممنون

تو را هست پاداش بی منتی            که بسیار شایسته عزتی

    جناب آقای نعمت اله مصلی نژاد پرسنل زحمتکش حوزه معاونت درمان در تاریخ 2/10/92 به درجه بازنشسگتی نائل آمدند به همین مناسبت پرسنل معاونت درمان و مرکز115 اورژانس مراسم کوچک و صمیمی برای وی برگزار کردند. در این مراسم که با حضور آقایان دکتر رئوفی ریاست محترم دانشگاه ،دکتر رادمهر معاون محترم توسعه ، دکتر صحرائی معاون محترم درمان و پرسنل زحمتکش درمان و مرکز 115  فوریتهای پزشکی برگزار شد .جناب آقای دکتر صحرائی معاون درمان ضمن خوش آمدگویی به همکاران ، باز نشستگی آقای نعمت اله مصلی نژاد را به وی تبریک و گفتند: اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید، شایسته است؛ از زحمات بی دریغ و ارزشمند جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر وقدردانی نموده وبرای ایشان سلامتی ،شادکامی و  توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت می نمائیم .

 

سپس آقای مصلی نژاد از همه پرسنل به خاطر این مراسم  تشکر،تقدیرکرده وگفتند :از خداوند بزرگ و مهربان  برای همه پرسنل آرزوی سلامتی ، پیروزی در تمامی مراحل زندگی را خواستارم.


 روابط عمومی حوزه معاونت درمان

تاریخ:
1392/10/16
تعداد بازدید:
161
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal