۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
امشب آسمان جهرم نورافشانی می شود
امشب آسمان جهرم نورافشانی می شود
🔸به گزارش وبدا جهرم، شامگاه امروز شنبه 99/9/29 در اقدامی نمادین همزمان با سراسر کشور به پاس تجلیل از پرستاران و مدافعان سلامت ایثارگر ، آسمان جهرم از نقاط مختلف  نورافشانی خواهد شد.

🔸 جهرم امشب  راس ساعت 20 از بیمارستان پیمانیه، بیمارستان استاد مطهری، بلوار پرستار، تپه شهدا، میدان امام حسن(ع) ، مسجد امام حسین(ع)، چهارراه دفاع مقدس(پارکینگ) نور افشانی خواهد شد. 

🔸این اقدام زیبا با مشارکت تیپ نیروی مخصوص المهدی (عج)، شهرداری جهرم، حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان، حوزه مقاومت بسیج بقیه الله انجام می شود. 

🔸امسال به منظور گرامیداشت روز پرستار و پاسداشت زحمات مدافعان سلامت از آغاز همه گیری کووید 19 تاکنون در ارائه خدمات و مراقبت های دلسوزانه و عاشقانه، یک هفته  (از 26 آذر ماه لغایت 2 دی ماه) به عنوان هفته پرستار نام گذاری شده است.

🔸شعار این ایام متناسب با شرایط و احوالات جامعه نبض سلامت  جامعه، ضربان قلب پرستار ، انتخاب و روزشمار هر روز از این هفته از سوی وزارت بهداشت اعلام گردید.

🔸دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای حمایت و همدلی با مدافعان سلامت و ایفای نقش مسوولیت اجتماعی و خطیر این قشر خدوم و در جهت قدردانی از پرستاران و مدافعان سلامت این شهرستان برنامه هایی را طی این هفته اجرا نموده است .
تاریخ:
1399/10/03
تعداد بازدید:
231
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal