۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
برگزاري كارگاه تخمين و كنترل خونريزي پس از زايمان+عكس
كارگاه تخمين و كنترل خونريزي پس از زايمان برگزار شد.
اداره خدمات مامايي معاونت درمان با همكاري اداره آموزش مداوم دانشگاه، با توجه به اهميت شاخص سلامت مادران باردار در كشور و افزايش آگاهي پرسنل مامايي اقدام به برگزاري كارگاه تخمين و كنترل خونريزي پس از زايمان كرد.
 
در اين كارگاه خانم سميرا كاتبي در رابطه با اهميت سلامت مادران باردار در كشور گفت :واحد خدمات مامايي معاونت درمان با همكاري اداره آموزش مداوم دانشگاه، با توجه به اهميت شاخص سلامت مادران باردار در كشور و افزايش آگاهي پرسنل مامايي اقدام به برگزاري اين كارگاه مي كند.
كاتبي بيان كرد: كارگاههاي تخمين و كنترل خونريزي پس از زايمان جهت پرسنل مامايي شاغل در بخشهاي زنان و زايشگاه بيمكارستانهاي استاد مطهري و خاتم الانبياء خفر در دو روز متوالي جهت دو گروه به صورت عملي و تئوري طبق آخرين پروتكل كشوري كنترل خونريزي زايماني با تدريس خانم دكتر صادقي(متخصص زنان و زايمان ) و همكاري خانم دكتر مقرب برگزار شد.
مدير خدمات مامايي معاونت درمان دانشگاه خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه شاخص مرگ مادري از مهمترين شاخصهاي كشوري محسوب مي شود وشايعترين علت مرگ و مير مادران باردار، خونريزي پس از زايمان است.
وي در پايان با تآكيد بر اين موضوع اظهارداشت:
وي ابراز اميدوراي كرد: اين واحد سعي دارد نسبت به يادگيري ، آموزش و سرعت عمل پرسنل در كنترل خونريزي و نجات جان مادران باردار پس از زايمان بكوشد.
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/07/11
تعداد بازدید:
118
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal