۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
برگزاري جلسه مشترك اعضاي هيات مديره سابق و جديد نظام پرستاري جهرم+عكس
جلسه مشترك اعضاي هئيت مديره جديد و قديم سازمان نظام پرستاري با معاون محترم درمان و كارشناسان دفتر پرستاري در محل سالن كنفرانس معاونت در تاريخ 22/4/94 برگزارگرديد

جلسه  مشترك اعضاي هيات مديره سابق و جديد سازمان  نظام پرستاري جهرم با معاون محترم درمان دانشگاه و كارشناسان دفتر پرستاري در سالن كنفرانس معاونت درمان برگزار شد.

در اين جلسه دكتر رضا صحرائي معاون درمان ضمن تشكر از زحمات هيات مديره سابق خواهان تشكيل هيات مديره فعال و پويا و داراي ارتباط موثر و مداوم با معاونت درمان جهت رفع مشكلات همچنين پلي جهت اطلاع رساني به موقع به پرسنل بخش پرستاري دانشگاه شد.

دكترصحرائي بيان كرد: ويرايش جديد طرح مبتني برعملكرد مطالبي عنوان نمودند و قول تسريع در پراخت هاي معوقعه را در روزهاي آتي به شيوه جديد دادند .

وي بيان كرد: شما منتخبين پرسنل اين مجموعه هستيد كه بايد سعي در رفع سريع ابهامات و مشكلات داشته باشيد و با توكل به خداي بزرگ و پويايي گروهي كه انتخاب شده اند آينده روشن و خوبي را پيش رو خواهيم داشت .

در ادامه عبدالعظيم جوكار ضمن تبريك به اعضاء هئيت مديره جديد، از زحمات همكاراني كه تا كنون جهت نظام پرستاري  جهرم تلاش كردند قدرداني كرد و در خصوص اقدامات و فعاليت هايي كه طي 4 سال گذشته اعم از روند رو به رشد عضو گيري ، آموزش كمك بهياري و غيره مطالبي بيان نمود.

در خاتمه جلسه لوح هاي تقدير تهيه شده توسط آقاي دكتر صحرائي به اعضاء هئيت مديره جديد و قديم اهداء گرديد.

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/04/22
تعداد بازدید:
212
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal